
Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 5400 64MB SATA Purple Surveillance (WD10PURZ)
4 590 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN1145
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Диски WD Purple спеціально розроблені для цілодобової експлуатації в системах безпеки високої чіткості. При робочому навантаженні до 180 ТБ/рік і підтримці до 64 камер накопичувачі WD Purple є оптимальним вибором для систем спостереження.
У накопичувачах WD Purple також реалізована унікальна технологія WD AllFrame 4K, завдяки якій ви можете упевнено створити систему безпеки, що повністю відповідає потребам вашого бізнесу.
Кращі в галузі накопичувачі. Системи відеоспостереження, в яких ви можете бути упевнені.
WD - світовий лідер у виробництві жорстких дисків. Жорсткі диски WD Purple спеціально розроблені для цілодобової роботи при високих температурах в системах цілодобового відеоспостереження, так що вони забезпечують надійне і якісне відтворення відео в найпотрібніший момент. Незалежно від того, чи треба вам захистити життя своїх коханих людей або контролювати своє підприємство, WD Purple забезпечують продуктивність, якої ви можете довіряти.
Унікальна технологія WD AllFrame 4K
У усіх жорстких дисках WD Purple використовується технологія AllFrame 4K, яка покращує потокову передачу ATA. Застосування цієї технології дозволяє зменшити втрату кадрів, поліпшити відтворення і збільшити кількість дискових відсіків, підтримуваних мережевим відеореєстратором.
Підвищене робоче навантаження
При робочому навантаженні до 180 ТБ/рік - в три рази більше, ніж у настільних дисків - WD Purple спроектований для задоволення унікальних вимог сучасних систем відеоспостереження DVR і NVR.
Ніщо не вислизне від уваги
Жорсткі диски WD Purple оптимізовані для підтримки до 64 камер. Завдяки цим можливостям ви при необхідності зможете розширювати і оновлювати свою систему забезпечення безпеки надалі.
Сумісність з великою кількістю пристроїв. Зручна інтеграція.
Жорсткі диски WD Purple робляться з урахуванням необхідності забезпечити їх сумісність з іншим обладнанням, так що ви зможете швидко і просто розширювати місткість своєї системи відеоспостереження. Завдяки підтримці великої кількості кращих в галузі корпусів і мікросхем, ви обов"язково знайдете ту конфігурацію цифрового відеореєстратора, яка стане ідеальною для вас.
Менше енергоспоживання. Більше ефективність.
Мале енергоспоживання абсолютно потрібне для систем відеоспостереження, цілодобово працюючих при високих температурах. Завдяки унікальній технології IntelliSeek диски WD Purple здатні обчислювати оптимальну швидкість підведення голівки. Це забезпечує низьке енергоспоживання і зводить до мінімуму шум і вібрацію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WD |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем буфера | 64 MB |
| Назначение | Для видеонаблюдения |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 640 г |
| Высота | 26.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Время наработки на отказ | немає даних час |
| Відновлений | Нет |
| Габарити | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Дополнительная информация | ексклюзивна технологія Western Digital AllFrame |
| Максимальный уровень шума | 22 дБ |
| Місткість накопичувача | 1 ТБ |
| Рабочая температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серия | WD Purple |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/хв |
| Скорость передачи данных | 210 Мб/с |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 4.4 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Ударопрочность | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 4 590 ₴




