
Накопичувач HDD SATA 4.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 256MB (ST4000DM004)
7 237 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN1148
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Місткість жорсткого диска. Швидкість твердотільного накопичувача.
Для неперевершеної продуктивності у накопичувачах BarraCuda використовується революційна енергонезалежна пам'ять Intel Optane.
Продуктивність та час відгуку на рівні твердотільних накопичувачів
Швидкість завантаження системи та програм у два рази вище, ніж у звичайних жорстких дисків.
Доступна ціна без компромісів
Диски BarraCuda – лідери ринку накопичувачів для настільних та портативних ПК за місткістю. Диски BarraCuda допоможуть вам використовувати місце максимум. Вони підлаштовуються під будь-які потреби, будь то зберігання медіафайлів або встановлення ігор.
Безумовна надійність дисків BarraCuda з більш ніж 20-річною історією бренду, ємні моделі на будь-який бюджет та технологія Multi-Tier Caching Technology забезпечують універсальність цих високопродуктивних накопичувачів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем буфера | 256 MB |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 490 г |
| Высота | 20.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Время наработки на отказ | немає даних час |
| Відновлений | Нет |
| Габарити | 146.99 х 101.6 х 20.17 мм |
| Дополнительная информация | оснащені технологією багаторівневого кешування MTC |
| Максимальный уровень шума | 34 дБ |
| Місткість накопичувача | 4 ТБ |
| Назначение | для комп'ютерів |
| Рабочая температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серия | BarraCuda |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/хв |
| Скорость передачи данных | 190 Мб/с |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | 3.7 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.5 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 2.5 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударопрочность | в робочому стані: 80 Gs / при зберіганні: 300 Gs |
Информация для заказа
- Цена: 7 237 ₴




