
Накопичувач HDD SATA 8.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 256MB (ST8000DM004)
11 937 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN1154
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000DM004)
Диск BarraCuda - мрія фахівців творчих професій і ентузіастів комп'ютерної техніки. Накопичувачі BarraCuda працюють зі швидкістю 5400 об/хв. Це найшвидші жорсткі дисками ємністю 8 ТБ на ринку носіїв для настільних ПК. Великий об'єм кеш-пам'яті підніме ваш ПК на нові висоти продуктивності і дозволить завантажувати файли і додатки набагато швидше. Крім того, на жорсткі диски BarraCuda Pro надається найкраща в своєму класі п'ятирічна обмежена гарантія.
Вражаюча гнучкість
Диски BarraCuda Pro допоможуть вам використовувати місце по максимуму. Вони підлаштовуються під будь-які потреби, будь то зберігання медіафайлів або установка ігор.
Multi-Tier Caching Technology
Всі жорсткі диски сімейства BarraCuda використовують технологію багаторівневого кешування (MTC). Технологія MTC піднімає ПК на нові рівні продуктивності і дозволяє набагато швидше завантажувати додатки та файли. Завдяки оптимальному використанню флеш-пам'яті NAND, пам'яті DRAM і кешування диски BarraCuda швидше виконують читання і запис за рахунок оптимізації потоку даних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем буфера | 256 MB |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 630 г |
| Высота | 26.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Время наработки на отказ | 1 000 000 г час |
| Відновлений | Нет |
| Габарити | 146.99 х 101.85 х 26.11 мм |
| Дополнительная информация | оснащені технологією багаторівневого кешування MTC |
| Максимальный уровень шума | 34 дБ |
| Місткість накопичувача | 8 ТБ |
| Рабочая температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серия | Barracuda Pro |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/хв |
| Скорость передачи данных | 190 Мб/с |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 5.3 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.25 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 3.4 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударопрочность | в робочому стані: 80 Gs / при зберіганні: 300 Gs |
Информация для заказа
- Цена: 11 937 ₴



