
Джерело безперебійного живлення FrimeCom VP-600
1 837 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN1719
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Джерела безперебійного живлення FrimeCom
Захистить себе від несподіванок, підібравши оптимальний ДБЖ
акумулятор:
Обслуговуються свинцево-кислотний 7Аг
Час заряду: 4-6ч до 90%
захист:
- від перевантажень по струму
- від короткого замикання
Пластиковий корпус
Мікроконтроллерні управління, ШІМ-вихід
Світлодіодний індикатор заряду батареї
Час перемикання: <10мс
3-ступінчастий AVR
LED індикація
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FrimeCom |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.3 кг |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Время переключения | <10 мс |
| Входное напряжение | 145-290 В |
| Выходное напряжение | 198-242 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 300х95х140 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 600 VA |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Цвет | Чёрный |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 1 837 ₴


