
Кулер процесорний ID-Cooling DK-03
250 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN1726
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підтримувані сокети: Intel: 1700/1151/1150/1155/1156/775, AMD: FM2+/FM2/FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2
Потужність, що розсіюється 100 Вт
Роз"єм для підключення вентиляторів - 3-pin
Максимальна швидкість обертання - 1600 об/хв
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Тип разъема | 3-pin |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 250 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Socket 1150 | є |
| Socket 1151 | є |
| Socket 1155 | є |
| Socket 1156 | є |
| Socket 1200 | немає |
| Socket 1366 | немає |
| Socket 1700 | є |
| Socket 2011 | немає |
| Socket 2011-3 | немає |
| Socket 2066 | немає |
| Socket 775 | немає |
| Socket AM1 | немає |
| Socket AM2 | є |
| Socket AM2+ | є |
| Socket AM3 | є |
| Socket AM3+ | є |
| Socket AM4 | немає |
| Socket AM5 | немає |
| Socket FM1 | є |
| Socket FM2 | є |
| Socket FM2+ | є |
| Socket SP3 | немає |
| Socket TR4 | немає |
| Socket TRX4 | немає |
| Висота системи охолодження | 63 мм |
| Габариты (мм) | 120 х 120 х 63 |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1600 |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) | 100 W |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 26.4 |
| Повітряний потік | 58.4 CFM |
| Подсветка | без підсвічування |
| Підтримка процесорів | AMD/Intel |
| Розміри вентилятора, мм | 120 x 120 x 25 |
| Тип | Кулер |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴






