Вентилятор ID-Cooling NO-9225-SD забезпечений крильчаткою з 7 лопатями, що обертаються зі швидкістю 1500 об/хв. Маючи габарити 92 х 92 мм вентилятор з легкістю розміщується на штатному місці комп"ютерного корпусу будь-якої конфігурації та фіксується за допомогою гвинтів. Потребуючи підключення до відповідного роз"єму типу 3-pin вентилятор значно покращує циркуляцію повітря всередині корпусу, обертаючись зі стабільною швидкістю та створюючи щільний повітряний потік. Довговічність і надійність вентилятора забезпечена його гідродинамічним підшипником ковзання, який також гарантує невисокий рівень шуму пристрою під час роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Диаметр вентилятора | 92 мм |
| Назначение | Для корпуса |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Socket 775 | немає |
| Socket AM1 | немає |
| Socket AM2 | немає |
| Socket AM2+ | немає |
| Socket AM3 | немає |
| Socket AM3+ | немає |
| Socket AM4 | немає |
| Socket AM5 | немає |
| Socket FM1 | немає |
| Socket FM2 | немає |
| Socket FM2+ | немає |
| Socket SP3 | немає |
| Socket TR4 | немає |
| Socket TRX4 | немає |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Вес | немає даних кг |
| Висота системи охолодження | - |
| Давление | - |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | чорний |
| Кількість у комплекті | 1 шт. |
| Максимальна швидкість обертів | 1500 об/хв |
| Материал радиатора | - |
| Наличие дисплея | немає |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номинальный ток | немає даних |
| Повітряний потік | 28.5 CFM |
| Подсветка | без підсвічування |
| Потребляемая мощность | немає даних |
| Підтримка процесорів | - |
| Регулювання обертів | немає |
| Роз'єм живлення | 3-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 92 х 92 х 25 мм |
| Технології підсвічування | - |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Толщина | 25 мм |
| Уровень шума | 20 дБ |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 139 ₴




