
Кулер процесорний Xilence I404T (XC041)
1 118 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN1742
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Xilence представляє новий кулер I404T Intel з серії Перформанс C, компактний і в той же час дуже продуктивний для потужних багатоядерних процесорів. Кулер оснащений потужними тепловими трубками і інноваційним розташуванням алюмінієвих ребер. Дана конструкція сприяє більш легкому проходженню повітря через алюмінієві ребра, тим самим підтримуючи швидкість обертання 92 мм вентилятора на низьких оборотах. Прямий контакт між мідними трубками і процесором забезпечує рівномірну і ефективну передачу тепла.
Особливості продукту
Тихий і продуктивний 92мм-Вентилятор
Чотири 6мм мідні трубки забезпечують максимальний тепловідвід
Дизайн алюмінієвих ребер забезпечує ефективне охолодження процесора і всіх прилеглих компонентів
Сумісний з усіма стандартними роз"ємами LGA 1150/1151/1155/1156
Термопаста в комплекті
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xilence |
| Диаметр вентилятора | 92 мм |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Тип разъема | 4-pin |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 283 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Socket 1150 | є |
| Socket 1151 | є |
| Socket 1155 | є |
| Socket 1156 | є |
| Socket 1200 | немає |
| Socket 1366 | немає |
| Socket 1700 | немає |
| Socket 1851 | немає |
| Socket 2011 | немає |
| Socket 2011-3 | немає |
| Socket 2066 | немає |
| Socket 775 | немає |
| Socket AM1 | немає |
| Socket AM2 | немає |
| Socket AM2+ | немає |
| Socket AM3 | немає |
| Socket AM3+ | немає |
| Socket AM4 | немає |
| Socket AM5 | немає |
| Socket FM1 | немає |
| Socket FM2 | немає |
| Socket FM2+ | немає |
| Socket SP3 | немає |
| Socket TR4 | немає |
| Socket TRX4 | немає |
| Висота системи охолодження | 61 мм |
| Габариты (мм) | 92 x 92 x 25 |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2200 |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) | 125 W |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 21.8 |
| Повітряний потік | 65.4 CFM |
| Подсветка | без підсвічування |
| Підтримка процесорів | Intel |
| Розміри вентилятора, мм | 101 х 94 х 61 мм |
| Тип | Кулер |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Цвет | чорний з червоним |
Информация для заказа
- Цена: 1 118 ₴






