
Вентилятор ID-Cooling NO-12015-XT ARGB
359 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN1761
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вентилятор ID-Cooling NO-12015-XT ARGB призначається для додаткового охолодження корпусу системного блоку. Розмір виробу становить 120x120 мм. Аеродинамічна конструкція дозволяє вентилятору здійснювати до 2000 об/хв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Назначение | Для корпуса |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Socket 775 | немає |
| Socket AM1 | немає |
| Socket AM2 | немає |
| Socket AM2+ | немає |
| Socket AM3 | немає |
| Socket AM3+ | немає |
| Socket AM4 | немає |
| Socket AM5 | немає |
| Socket FM1 | немає |
| Socket FM2 | немає |
| Socket FM2+ | немає |
| Socket SP3 | немає |
| Socket TR4 | немає |
| Socket TRX4 | немає |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Вес | немає даних кг |
| Висота системи охолодження | - |
| Давление | - |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | білий |
| Кількість у комплекті | 1 шт. |
| Максимальна швидкість обертів | 2000 об/хв |
| Материал радиатора | - |
| Наличие дисплея | немає |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номинальный ток | 0.18 А |
| Повітряний потік | 54.6 CFM |
| Подсветка | ARGB |
| Потребляемая мощность | 2.16 Вт |
| Підтримка процесорів | - |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | 3-Pin |
| Розміри | 120 х 120 х 15 мм |
| Технології підсвічування | - |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Толщина | 15 мм |
| Уровень шума | 31.2 дБ |
| Цвет корпуса | сірий/чорний |
Информация для заказа
- Цена: 359 ₴




