Ця акустична система зі зручним пультом управління і насиченим збалансованим звуком - простий спосіб повністю насолодитися музикою.
Зручний пульт керування
Вимикач і елементи керування гучністю завжди під рукою завдяки дротовому пульту управління.
25 Вт (середньоквадратична потужність)
Система досить потужна, щоб заповнити приміщення насиченим збалансованим звуком.
Компактний високоамплітудний сабвуфер не вимагає багато місця для установки і при цьому забезпечує більш насичені низькі частоти, коли ви хочете по-справжньому відчути ритм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Logitech |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 25 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| 6.5 мм (jack) | немає |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | немає |
| Chromecast | немає |
| Coaxial | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| HDMI ARC | немає |
| NFC | немає |
| RCA | немає |
| S/PDIF | немає |
| USB | немає |
| USB Type-A | немає |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| XLR / TRS / TS | немає |
| microUSB | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm, вихід на навушники |
| Вага загальна | 2.8 кг |
| Время работы | - |
| Габарити загальні | немає даних |
| Габарити сабвуфера | 228 x 220 x 150 мм |
| Габарити сателітів | 146 х 89 х 81 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Кардридер | немає |
| Количество полос | немає даних |
| Комплект поставки | 2 динаміка-сателіта, сабвуфер, керівництво користувача |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Матеріал корпусу сабвуфера | дерево |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Питание | від мережі |
| Подсветка | Немає |
| Потужність сабвуфера | 15 Вт |
| Потужність сателітів | 2 х 5 Вт |
| Сабвуфер | є |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.1 |
| Цвет | Чёрный |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
| Частотный диапазон | 48 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | є |
Информация для заказа
- Цена: 2 807 ₴





