
Акустична система Microlab B-16 Black (B-16)
440 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN1959
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Широкосмуговий мембранний динамік і технологічний дизайн в глянсовому пластику - головні відмінні риси даної акустичної системи. Компактні розміри системи Microlab B16 дозволяють використовувати систему не тільки на невеликому комп'ютерному столі, але і брати з собою в дорогу для швидкого підключення до ноутбука. Для стійкості й зниження вібрації в нижній частині корпусу є невеликі прогумовані вставки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Microlab |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 5 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| 6.5 мм (jack) | немає |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | немає |
| Chromecast | немає |
| Coaxial | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| HDMI ARC | немає |
| NFC | немає |
| RCA | немає |
| S/PDIF | немає |
| USB | немає |
| USB Type-A | немає |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| XLR / TRS / TS | немає |
| microUSB | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Вага загальна | 0.5 кг |
| Время работы | - |
| Габарити загальні | 89 х 89 х 67 мм |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | - |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Кардридер | немає |
| Количество полос | немає даних |
| Комплект поставки | акустична система, посібник користувача |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | - |
| Питание | від USB |
| Подсветка | Немає |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | 2 х 2,5 Вт |
| Сабвуфер | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | >65 дБ |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2 |
| Цвет | Чёрный |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
| Частотный диапазон | 120 – 20 000 Гц |
| пульт ДК | немає |
Информация для заказа
- Цена: 440 ₴






