
Акустична система MICROLAB M-109 2.1, 10W, mini-jack, чорний (M-109)
1 482 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN1965
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акустична система microlab M-109 - це класична система 2.1. З її допомогою Ви можете насолоджуватися якісним звучанням музики та сучасними комп’ютерними іграми. Компактні розміри сателітів дозволяють розмістити колонки навіть на робочому столі. Сабвуфер виконаний з дерева, завдяки чому нижні частоти звучать особливо чітко та якісно. Насичений звук системи досягається завдяки широкому частотному діапазону.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Microlab |
| Материал корпуса | МДФ |
| Мощность | 10 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| 6.5 мм (jack) | немає |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | немає |
| Chromecast | немає |
| Coaxial | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| HDMI ARC | немає |
| NFC | немає |
| RCA | немає |
| S/PDIF | немає |
| USB | немає |
| USB Type-A | немає |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| XLR / TRS / TS | немає |
| microUSB | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Вага загальна | 2.2 кг |
| Время работы | - |
| Габарити загальні | - |
| Габарити сабвуфера | 227 х 180 х 147 мм |
| Габарити сателітів | 168 х 90 х 85 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Кардридер | немає |
| Количество полос | немає даних |
| Комплект поставки | 2 динаміка-сателіта, сабвуфер, керівництво користувача |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Матеріал корпусу сабвуфера | МДФ |
| Матеріал корпусу сателітів | МДФ |
| Питание | від мережі |
| Подсветка | Немає |
| Потужність сабвуфера | 5 Вт |
| Потужність сателітів | 2 х 2,5 Вт |
| Сабвуфер | є |
| Співвідношення сигнал/шум | >70 дБ |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.1 |
| Цвет | Чёрный |
| Частотний діапазон сабвуфера | немає даних |
| Частотный диапазон | 40 – 18 000 Гц |
| пульт ДК | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 482 ₴


