
Накопичувач SSD 2.5" 960GB Kingston (SA400S37/960G)
5 641 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN2010
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Твердотільний накопичувач Kingston A400 значно підвищує швидкість роботи системи, забезпечуючи вищу швидкість запуску, завантаження та передавання даних, в порівнянні з механічними жорсткими дисками. Цей SSD створений на базі контролера останнього покоління зі швидкістю запису і читання 450МБ/с і 500МБ/с, і забезпечує в 10 разів вищу швидкість роботи, порівнюючи з традиційними жорсткими дисками.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Назначение | Для ПК и Ноутбука |
| Скорость записи | 450 Мб/сек |
| Скорость считывания | 500 Мб/сек |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | немає даниих |
| TBW (ресурс записів) | 300 TБ |
| Время наработки на отказ | 2 млн годин час |
| Габарити | 100 х 69.9 х 7 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM |
| Интерфейс | SATAIII |
| Контроллер | SandForce SF-2280 |
| Наличие подсветки | немає |
| Объем накопителя | 960 ГБ |
| Підтримка NVMe | відсутня |
| Серия | Kingston A400 |
| Споживання енергії | до 1.535 Вт |
| Тип памяти | 3D TLC |
| Ударопрочность | є |
| Энергопотребление | читання: 0.642 Вт; запис: 1.535 Вт; очікування: 0.0195 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 5 641 ₴





