
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB Kingston (SKC3000S/1024G)
10 409 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN2079
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Високопродуктивне сховище для настільних та портативних комп'ютерів. Kingston KC3000 PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD забезпечує новий рівень продуктивності завдяки новітньому контролеру Gen 4x4 NVMe та технології пам'яті 3D TLC NAND. Модернізуйте сховище та підвищуйте надійність системи, щоб справлятися з вимогливими робочими навантаженнями та збільшити продуктивність програмних додатків, таких як 3D-рендеринг та створення контенту з роздільною здатністю 4K+.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Скорость записи | 6000 Мб/сек |
| Скорость считывания | 7000 Мб/сек |
| Форм-фактор | М.2 2280 |
| Тип диска | SSD |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 900 000/1 000 000 |
| TBW (ресурс записів) | 800 TБ |
| Время наработки на отказ | 2 млн годин час |
| Габарити | 80 х 22 х 2.1 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM |
| Контроллер | Phison E18 |
| Наличие подсветки | немає |
| Наработка на отказ | 1,8 млн. год |
| Объем накопителя | 1 ТБ |
| Підтримка NVMe | є |
| Серия | Kingston KC3000 |
| Споживання енергії | 6.3 Вт |
| Тип памяти | 3D TLC |
| Ударопрочность | є |
| Энергопотребление | читання: 2.8 Вт; запис: 6.3 Вт; очікування: 0.0005 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 10 409 ₴










