
Дитячий смарт-годинник Canyon Sandy KW-34 Blue
1 128 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN3023
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Годинник Sandy KW-34 від Canyon оснащений всіма функціями для відстеження місцезнаходження дитини і екстреного зв’язку з ним. Встановіть в годинник SIM-карту з підтримкою 2G і ви зможете відслідковувати точне місцезнаходження вашої дитини на смартфоні за допомогою програми Canyon Life. Завдяки GPS-модулю ви зможете відстежити місце розташування дитини з точністю до 5 метрів. Нові алгоритми дозволять збільшити термін роботи до чотирьох днів на одному заряді. Крім того, годинник оснащений такими важливими функціями як тривожна кнопка, прийом і здійснення дзвінків, безшумний дзвінок, крокомір, фотокамера і гра. Краще рішення для безпеки дитини під час навчання, відпочинку і прогулянок!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canyon |
| Материал ремешка | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | Да |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 4.0 |
| Вес | 42 г кг |
| Водонепроницаемость | брызги |
| Встроенная память | 32 МБ |
| Диагональ экрана | 1.44" |
| Другие беспроводные возможности | GPS, LBS |
| Емкость аккумулятора | 400 мАгод |
| Интерфейсы соединения со смартфоном | Bluetooth 4.0 |
| Камера | 0.08 Мп |
| Поддержка SD-карты | Нет |
| Размеры | 52.9 х 40.3 х 14.8 мм |
| Разрешение экрана | 128x128 |
| Регулируемая длина браслета | Да |
| Розміри корпусу | 52.9 х 40.3 х 14.8 мм |
| Способ оповещения | Звуковой сигнал |
| Спосіб оповіщення | звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип матрицы | LCD |
| Цвет корпуса | Голубой |
Информация для заказа
- Цена: 1 128 ₴






