
Мікрохвильова піч LG MH6595CIS
9 415 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN3120
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
MH6595GIH - мікрохвильова піч LG NeoChef сріблястого кольору. Технологія Smart Inverter. Сенсорне управління і яскрава LED підсвітка. Різні режими приготування, включаючи йогурт. Потужність 1000 Вт. Антибактеріальне покриття для легкого очищення EasyClean.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Объем | 25 л |
| Тип управления | Сенсорное |
| Характеристики гриля | |
| Максимальная мощность гриля | 900 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 272 х 476 х 380 мм |
| Діаметр поворотного столу | 29.2 см |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Откидная дверца | немає |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 1000 Вт |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | з грилем |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | кварцовий |
| Цвет корпуса | чорний із сріблястим |
Информация для заказа
- Цена: 9 415 ₴









