Мікрохвильова піч Whirlpool MWP101SB без гриля, об'єм 20 л. Функція Jet Start дає можливість розігрівати рідкі страви (бульйони, супи, напої) за 30 секунд. Розморожування в мікрохвильовій печі дасть змогу не тільки заощадити час, а й зберегти всі поживні властивості ваших продуктів, водночас уникнувши розмноження мікроорганізмів.
Розігрівайте страви в будь-який час
Стандартні технології та функції Whirlpool створені для вашого задоволення. Насолоджуйтеся гарячими стравами за лічені хвилини, просто виберіть необхідний рівень потужності.
Швидке розморожування
Ідеально підходить для розморожування м'яса, птиці, риби та овочів.
Виключно швидке розігрівання
Функція Jet Start прискорює розігрівання до максимуму всього за 30 секунд. Це рішення чудово підходить для розігрівання їжі з високим вмістом рідини: бульйонів, супів і напоїв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Объем | 20 л |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | відсутні |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 262 х 452 х 365 мм |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Максимальная мощность гриля | немає |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Откидная дверца | немає |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип грилю | без грилю |
| Цвет корпуса | сірий з чорним |
Информация для заказа
- Цена: 3 055 ₴




