
Сушарка для продуктів Gorenje 380Вт, піддонів - 5x2.8см, діаметр - 31см, макс - 70°С, білий (FDK500GCW)
2 054 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN3134
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сушка Gorenje FDK500GCW потужністю 38 Вт має 5 лотків забезпечує рівномірне висушування на всіх рівнях, зберігаючи корисні вітаміни і мінерали. Діапазон настройки часу - 0,5 - 19,5 годин. Корпус виконаний з високоякісного пластику і металу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.8 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація роботи | є |
| Автовимкнення | є |
| Высота секции | 2.8 см |
| Дисплей | є |
| Знімні піддони | є |
| Количество секций | 5 шт |
| Максимальная загрузка | 5 кг |
| Матеріал піддонів | пластик |
| Мощность | 450 Вт Вт |
| Общий объем | 17.5 л |
| Приготування пастили | немає |
| Прозорі піддони | є |
| Регулювання висоти піддону | є |
| Розміри | 31х31х31 см |
| Сушіння горіхів | немає |
| Сушіння грибів | є |
| Сушіння зелені та лікарських трав | немає |
| Сушіння м'яса (в'ялення) | є |
| Сушіння макаронів, локшини, тіста | є |
| Сушіння овочів | є |
| Сушіння риби (в'ялення) | є |
| Сушіння фруктів | є |
| Сушіння хліба | є |
| Сушіння ягід | немає |
| Температура сушки | 35 - 70 °С |
| Терморегулятор | вентилятор |
| Тип керування | електронне |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 2 054 ₴








