
Хлібопіч Gorenje BM1210BK
4 621 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN3147
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Смачна і ароматна випічка з натуральних компонентів, приготовлена власноруч, стане справжньою окрасою столу, що можливо завдяки хлібопічці. В такому випадку, кращим вибором стане модель BM1210BK від перевіреного виробника Gorenje. Цей простий девайс стане незамінним помічником для кожної господині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Программы выпечки | |
| Варенье | Да |
| Пшеничный хлеб | Да |
| Французкий хлеб | Да |
| Хлеб без клейковины | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.1 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Інші програми | випічка, кекс |
| Бездріжджове тісто | немає |
| Бородинский хлеб | немає |
| Ваги | немає |
| Вибір кольору скоринки | є |
| Вибір розміру випічки | є |
| Дві форми випікання | Нет |
| Диспенсер | немає |
| Дріжджове тісто | є |
| Дієтичний хліб | немає |
| Йогурт | немає |
| Кількість програм випікання | 12 |
| Максимальный вес выпечки | 1200 г |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Программирование | немає |
| Підтримка температури | є |
| Піцца | немає |
| Ржаной хлеб | немає |
| Розміри | 262 х 278 х 425 мм |
| Різновид керування | кнопкове |
| Смотровое окно | є |
| Таймер/Відтермінування старту | відсутнє |
| Форма выпечки | прямокутна |
| Цвет корпуса | чорний із сріблястим |
| Швидка випічка | є |
Информация для заказа
- Цена: 4 621 ₴






