
Маршрутизатор Ubiquiti EdgeRouter ER-4
8 838 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN3302
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Інженери компанії Ubiquiti порадували нас поповненням у популярній лінійці корпоративних маршрутизаторів, випустивши на ринок новоспечений EdgeRouter 4. Пристрій являє собою потужний, але водночас дуже компактний гігабітний роутер із підтримкою оптичних каналів зв'язку. EdgeRouter 4 обладнаний трьома портами RJ45 Ethernet 100/1000, одним гігабітним SFP портом і консольним портом RJ-45. Новинка побудована на базі нової платформи з потужним чотирьохядерним процесором MIPS64 архітектури. Об'єм оперативної пам'яті становить 1 Гбайт, крім того, є 4 Гбайти вбудованої FLASH пам'яті eMMC. Така апаратна начинка забезпечує маршрутизатору чудову продуктивність (обробка 3.4 мільйона пакетів на секунду) і значно розширює сферу його застосування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ubiquiti |
| Состояние | Б/У |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | немає |
| IPTV | немає |
| MU-MIMO | немає |
| USB-порт | є |
| VPN | немає |
| WAN-порт | - |
| WPS | немає |
| Ємність акумулятора | немає |
| Аккумуляторная батарея | немає |
| Вес | 0.8 кг кг |
| Віддалене управління | немає |
| Додаткові режими роботи | - |
| Діапазон частот | немає |
| Категорія LTE | немає |
| Количество антенн | - |
| Комплект поставки | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | немає |
| Кількість WAN-портів | немає |
| Кількість портів LAN | 3 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | 1 |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напряжение питания | 100-240 В |
| Площадь покрытия | немає |
| Призначення роутера | серверний |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | немає |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 229 x 136.5 x 31.1 мм |
| Стандарт Wi-Fi | немає |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | - |
| Тип | дротові |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | Настольный |
| Цвет | Black |
| Швидкість Wi-Fi | - |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | 1 Гбіт/с |
| Шифрування Wi-Fi | - |
Информация для заказа
- Цена: 8 838 ₴




