
Водонагрівач Willer EVH80R серія Spring
8 764 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN3448
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бойлер Willer EVH80R Spring (обсяг 80л) - надійний плоский водонагрівач з сучасним дизайном:
2 бака з емальованої сталі, сталевий зовнішній корпус покритий емаллю, призначений для вертикальної або горизонтальної установки, подвійний погружной (мокрий) ТЕН з неіржавіючої сталі SS316L (на одному фланці в одному баку), вибір одного з 3-х можливих режимів потужності: 2000 / 1200 / 800Вт.
Виробництво - Китай.
Крім самого бойлера в комплект поставки входить багатофункціональний запобіжний клапан, комплект кріплення на стіну, шнур живлення, керівництво по експлуатації на українській мові, гарантійний талон.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Вес | 28.7 кг |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутреннее покрытие бака | титанокварцева емаль |
| Габарити (ШхВхГ) | 530 х 955 х 310 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Защита от перегрева | відсутній |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Материал бака | немає даних |
| Мощность | 2000 Вт Вт |
| Объем | 80 л |
| Положення встановлення | вертикальне/горизонтальне |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип керування | механічне |
| Тип установки | настінне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | прямокутна |
| Цвет | Белый |
| Час первинного нагріву | 1 год 52 хв |
Информация для заказа
- Цена: 8 764 ₴




