Бойлер Willer EH40R Spring (обсяг 40л) - надійний плоский водонагрівач з сучасним дизайном.
Оптимальна конструкція водонагрівача для горизонтальної установки.
2 бака з емальованої сталі, сталевий зовнішній корпус покритий (забарвлений) емаллю. Водонагрівач призначений для горизонтальної установки (нижнє підведення труб водопостачання), подвійний погружний (мокрий) ТЕН з нержавіючої сталі SS316L (на одному фланці в одному баку), вибір одного з 3-х можливих режимів потужності: 2000/1200 / 800Вт.
Крім самого бойлера в комплект поставки входить багатофункціональний запобіжний клапан, комплект кріплення на стіну, шнур живлення, хромовані адаптери для підключення труб, керівництво по експлуатації на українській мові і гарантійний талон.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Вес | 18.5 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутреннее покрытие бака | титанокварцева емаль |
| Габарити (ШхВхГ) | 700 х 450 х 270 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Защита от перегрева | є |
| Количество ТЭНов | 2 град. |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Материал бака | немає даних |
| Мощность | 2000 Вт Вт |
| Объем | 40 л |
| Положення встановлення | горизонтальне |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип электробритвы | роторная |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип керування | механічне |
| Тип установки | настінне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | пласка |
| Цвет | Белый |
| Час первинного нагріву | 56 хв |
Информация для заказа
- Цена: 8 298 ₴







