Willer IV80DR Brig Mirror - плаский електричний водонагрівач з внутрішнім баком з нержавіючої сталі AISI316 (відрізняється більш високою антикорозійною стійкістю в порівнянні з поширеною AISI304). Мінімальна глибина виробу (260-295мм з урахуванням монтажних планок) дозволить встановити бойлер навіть в обмежених простором умовах. В бойлер Willer IV80DR Brig Mirror встановлені два сухих нагрівальних елемента потужністю 1000 Вт кожен. Нагрівальні елементи розташовані в спеціальних захисних кожухах (фланцях) і безпосередньо не контактують з водою, що значно збільшує їх довговічність і економічність.
Нержавіюча сталь AISI316 - це стійкий до процесу корозії сплав, що містить не менше 17% хрому і з низьким вмістом вуглецю. Високий вміст хрому в сплаві забезпечує високу стійкість до процесу корозії. За своїм складом нержавіюча сталь AISI316 нагадує більш поширену AISI304, збагачену молібденом. Молібден - один з небагатьох легуючих елементів, здатних одночасно підвищити міцність, в’язкі властивості сплаву, а також корозійну стійкість.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Вес | 20 кг |
| Внутреннее покрытие бака | Нержавеющая сталь |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 500 х 990 х 295 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Защита от перегрева | є |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 2000 Вт Вт |
| Объем | 80 л |
| Положення встановлення | вертикальне |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | сухий ТЕН |
| Тип керування | механічне |
| Тип установки | настінне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | пласка |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Час первинного нагріву | 1 год 52 хв |
Информация для заказа
- Цена: 11 286 ₴








