
Водонагрівач Willer EVH50DRI-Libra серія Libra
8 052 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN3460
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості бойлерів Willer серії Libra:
Сучасна електронна панель управління водонагрівачем із вбудованим LED-дисплеєм для відображення температури.
Два сухих ТЕНа потужністю 2000 Вт швидко забезпечать вас гарячою водою.
Індикація підключення до електромережі, стану нагріву та вибраної потужності. Можливість вибору користувачем потужності 1200 Вт або 2000 Вт однією кнопкою .
Високоякісна титанокварцова емаль забезпечує захист внутрішніх баків від корозії. Додатково захист посилено двома захисними магнієвими анодами, що встановлені в кожному баку.
Нагрівальні елементи розташовані в спеціальних захисних кожухах (фланцях) і безпосередньо не контактують з водою, що продовжує строк служби водонагрівача
Захист від надлишкового тиску, подвійний захист від перегріву води (терморегулятор + термозапобіжник) для безпечного користування.
Універсальне розташування водонагрівача: горизонтально або вертикально.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Вес | 25.9 кг |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Дисплей | Да |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутреннее покрытие бака | титанокварцева емаль |
| Габарити (ШхВхГ) | 470 х 860 х 270 мм |
| Захист (ПЗВ) | немає даних |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Защита от перегрева | є |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Материал бака | немає даних |
| Мощность | 2000 Вт Вт |
| Объем | 50 л |
| Положення встановлення | вертикальне/горизонтальне |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | сухий ТЕН |
| Тип керування | електронне |
| Тип установки | настінне |
| Турбо-режим | немає даних |
| Форма бака | пласка |
| Цвет | Белый |
| Час первинного нагріву | 1 год 10 хв |
Информация для заказа
- Цена: 8 052 ₴







