Nomi i220 - практичний і надійний вибір
Представлена модель телефону від виробника Nomi - це кращий варіант для тих людей, які бажають абстрагуватися від надмірної технологічності. Доступна ціна, простота управління, якість роботи і надійність пристрою Nomi i220 порадують кожного, хто звик використовувати телефон за прямим призначенням.
Хороший дизайн
Корпус телефону виконаний з високоякісно пластика. Завдяки матеріалу він не піддається механічним пошкодженням, що дозволяє тримати пристрій в одній кишені з ключами або іншими предметами. На передній панелі присутній дисплей і кнопки управління, за допомогою яких можна викликати меню, вибрати потрібну функцію, набрати номер, зробити виклик іншого абонента і тд.
Якісний зв'язок
Незважаючи на простоту пристрою, в ньому є всі необхідні системи та технології для основних з'єднань, а саме GSM. Присутній слот на дві сім-карти формату Micro-SIM та SIM. Також передбачена наявність Bluetooth версії 2.1 і FM-тюнера для прослуховування радіо через підключення Аудіо 3,5.
Оптимальні характеристики
Діагональ екрану телефону Nomi i220 становить 2,2 дюйма чого достатньо для використання всіх функцій і можливостей пристрою. Камера дозволяє проводити фото- і відеозйомку з якістю 0,08 Мп. Зберігати свої файли можна завдяки оперативній і вбудованій пам'яті по 32 Мб. За швидкодію апарату відповідає 1-ядерний процесор MediaTek MT6261D.
Додаткові переваги моделі
Акумулятор пристрою з ємністю в 1900 мАг дозволяє йому працювати протягом тривалого часу, що забезпечує постійну можливість стільникового зв'язку для користувача при оптимальній роботі мережі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nomi |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 2.1 |
| IrDA | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність акумуляторної батареї | 1900 мАг |
| Вес | немає даних кг |
| Габарити | 124.5x59x14.2 мм |
| Діагональ дисплея | 2.2" |
| Захист від вологи та пилу | немає |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | немає |
| Навігація | немає |
| Объем оперативной памяти | 32 МБ |
| Объём встроенной памяти | 32 МБ |
| Основна камера | 0.08 Мп |
| Протиударний | Нет |
| Разъем для наушников | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Роздільна здатність дисплея | 176х144 |
| Розмір SIM-карти | micro-SIM, mini-SIM |
| Стандарти зв'язку | 2G (GSM) |
| Тип дисплея | TN |
| Фронтальна камера | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 159 ₴







