
Блок живлення Delux DLP-30D 450W
657 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN3807
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блоки живлення серії Delux - недорогі і ефективні рішення, в рівній мірі підходять як для використання в офісних комп"ютерах, так і в домашніх, призначених для створення медіа-центрів або просто відтворення мультимедійних файлів і серфінгу по Мережі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Delux |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 15А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | Нет |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 15А |
| +5V | 17А |
| +5Vsb | 2.5А |
| 12V | 0.5A |
| 4+4 pin CPU | немає |
| 4-pin CPU | 1 |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | 1 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | немає |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | немає |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| PCI-E 6+2pin | немає |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | немає |
| SATA | 2 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | немає |
| molex | 2 |
| Вес | немає даних кг |
| Входное напряжение | 220 В |
| Габарити | 150х140х86 мм |
| Довжина кабеля | - |
| ККД | немає даних |
| Модульне підключення | немає |
| Мощность | 450 Вт Вт |
| Наличие подсветки | без підсвічування |
| Охлаждение | 1х120 мм |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| Уровень шума | немає даних |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 657 ₴

