Cougar GEX - це високоякісний блок живлення з сертифікатом 80 Plus Gold, що забезпечує бездоганну подачу енергії при температурі до 40°C. Ефективний, безшумний і довговічний, GEX - краща відповідь для тих, хто шукає оптимальне співвідношення ціни і якості.
Завдяки спеціальному 120-міліметровому безшумному вентилятору Cougar і поліпшеній рамі, збільшується концентрація повітряного потоку. Форма лопатей вентилятора налаштована таким чином, щоб знизити вібрацію при підвищених навантаженнях, допомагаючи вам насолоджуватися ігровим процесом в тиші.
Стабільність
Конструкція GEX LLC, DC-DC і Tri-Sense (3.3 В, 5 В і 12 В) була розроблена для забезпечення стабільної роботи з надзвичайно жорстким 3% регулюванням напруги.
Компактний
Плоскі і довгі модульні кабелі для кращої циркуляції повітряного потоку. 100% модульний блок живлення: менше перешкод при складанні і чистота всередині ПК!
Cougar HDB вентилятор
Гідродинамічний підшипник вентилятора. Довговічність і низький рівень шуму.
Покращений вентилятор Curve Tuning
Передові технології для мінімізації шуму.
Бездоганна робота при 40°C
Висока продуктивність при робочої температурі 40°C.
Стабільні виходи напруги
Технологія постійного струму для підвищення стабільності напруги.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 62.5А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | Нет |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 18А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| 12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| PCI-E 6+2pin | 4 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 8 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| molex | 6 |
| Вес | 1.46 кг кг |
| Входное напряжение | 115-230 В |
| Габарити | 160х150х86 мм |
| ККД | 91.0% |
| Модульне підключення | Да |
| Мощность | 750 Вт Вт |
| Наличие подсветки | без підсвічування |
| Охлаждение | 1х120 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Уровень шума | немає даних |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 4 282 ₴






