
Робот пилосос Kyvol D3 Random/2600 mA/1800 pa/Android+IOS\Black
5 110 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN3845
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Робот пилосос Kyvol D3 Random/2600 mA/1800 pa/Android+IOS\Black
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kyvol |
| Вес | 2.4 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація застрягання | є |
| Індикація рівня заряджання | немає |
| Автозбільшення потужності на килимах | є |
| Автоматична підзарядка | є |
| Висота подолання порогів | 15 мм |
| Віртуальні стіни | є |
| Голосовий звіт | немає даних |
| Датчик забруднення | немає |
| Датчик перепаду висоти | є |
| Датчик перешкод | є |
| Звуковой сигнал | немає даних |
| Камера | немає |
| Керування | пульт ДК, через смартфон |
| Комплектация | робот-пилосос, док-станція зарядки, пульт ДК, бокові щітки, щіточка для очищення, фільтр, магнітна стрічка, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | D3 |
| Мощность | немає даних Вт |
| Мощность всасывания | 1800 Па |
| Мультикартографія | є |
| Об'єм контейнера для води | Нет |
| Об'єм контейнера збору пилу | 500 мл |
| Прибирання за розкладом | немає даних |
| Продовження прибирання після підзарядки | є |
| Розміри (ШхВхГ) | 325 х 324 х 72 мм |
| Рух робота на карті | немає даних |
| Система антизаплутування в дротах | немає |
| Складання картки приміщення | є |
| Станція автовивантаження сміття | немає |
| Сумісність із голосовими помічниками | є |
| Технологія навігації | немає даних |
| Тип оброблюваного покриття | ковролін, тверда підлога |
| Тип уборки | сухе |
| Турборежим | є |
| Турбощітка | немає |
| УФ лампа | немає |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | немає |
| Уровень шума | немає даних |
| Цвет | Black |
| Час заряджання акумулятора | 6 год |
| Час роботи від акумулятора на 1 заряді | 120 хв |
| Основные | |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип | робот-пилосос |
Информация для заказа
- Цена: 5 110 ₴




