
Багатофункціональний пристрій Epson L15150 Фабрика печати c WiFi (C11CH72404)
60 825 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN3939
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Epson L15150 — це безкартриджний БФП 4-в-1 (принтер-сканер-копір-факс) з можливістю друку документів формату А3+. Він спеціально створений для тих, кому необхідні економний друк документів різного формату та широкі функціональні можливості, включно з роботою через Wi-Fi Direct і Ethernet. До комплекту постачання вже входить набір повнорозмірних контейнерів із чорнилом.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 20.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 515х350х500 мм |
| Друк | кольоровий |
| Друк із карток пам'яті | є |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Обсяг друку на місяць | немає даних |
| Плотность бумаги | 64-256 г/м2 |
| Разрешение печати | 4800 x 2400 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 2400 dpi |
| Сумісні картриджі | C13T06C14A, C13T06C24A, C13T06C34A, C13T06C44A |
| Технологія друку | струменева |
| Факс | є |
| Формат | А3+ |
| Швидкість кольорового друку | 12 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 25 стор/хв |
| Энергопотребление | 18 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 60 825 ₴





