
Багатофункціональний пристрій А4 ч/б HP LJ M236sdw з WiFi (9YG09A)
14 679 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN3940
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Прискорте роботу з багатосторінковими документами завдяки найшвидшому в своєму класі двосторонньому друку.
Цей принтер LaserJet настільки компактний, що ви зможете розмістити його практично де завгодно. Швидше виконуйте проекти за допомогою компактного принтера, який можна розмістити практично де завгодно.
Швидко отримуйте потрібні вам відбитки. Цей принтер швидко надрукує ваші документи.
Вбудований порт USB забезпечує просте підключення принтера до комп’ютера.
Завдяки лотку ємністю 150 аркушів можна рідше завантажувати папір.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип устройства | МФУ |
| Тип сканера | Планшетный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | товстий папір, тонкий папір, прозорий, картон, етикетки |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 418х467,6х452,8 мм |
| Дисплей | монохромний |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Количество цветов | 1 (чорний) |
| Комплект поставки | БФП, стартовий картридж, кабель живлення, інструкція користувача |
| Обсяг друку на місяць | 20000 стор |
| Плотность бумаги | 60-163 г/м2 |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Разрешение печати | 600 х 600 dpi |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 150 - 2000 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 700 стор |
| Роздільна здатність при копіюванні | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 600 х 600 dpi |
| Сенсорний дисплей | Нет |
| Скорость сканирования | немає даних |
| Сумісні картриджі | W1360A, W1360X |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стационарный |
| Формат | А4+ |
| Формат бумаги | A4, A5, A6 |
| Цвет корпуса | White |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | 29 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 29 стор/хв |
| Энергопотребление | 453 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 14 679 ₴










