
Кронштейн Walfix M-5B
536 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN5114
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Перетворите ваш телевізор на витвір мистецтва завдяки ультра плоскому настінному кронштейну для LED-/LCD- і плазмових екранів Walfix M-5B Black. З Проміжок всього лише кілька сантиметрів між телевізором і стіною настінне кріплення практично невидиме, крім того, кронштейн легко і швидко монтується на стіну і сумісний зі стандартами VESA. Габаритні розміри кронштейну дозволять вам розмістити його навіть на невеликому за площею простінці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Walfix |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фіксований |
| Допустимая нагрузка | 60 кг |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Расстояние от стены | 34 мм |
| Рекомендована діагональ | 26" - 55" |
| Рекомендуемая диагональ | 26" - 55" |
| Угол наклона | - |
| Угол поворота | немає |
Информация для заказа
- Цена: 536 ₴

