
Кронштейн Walfix M-6B
928 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN5115
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Перетворіть ваш телевізор на витвір мистецтва завдяки ультра плоскому настінному кронштейну для LED- / LCD- і плазмових екранов Walfix M-6B Black. З проміжком всього лише кілька сантиметрів між телевізором і стіною настінне кріплення практично невидимо, крім того, кронштейн легко і швидко монтується на стіну і сумісний зі стандартaми VESA. Габаритні розміри кронштейну дозволять вам розмістити його навіть на невеликій за площею простінку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Walfix |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | похилий |
| Допустимая нагрузка | 60 кг |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Расстояние от стены | 70 мм |
| Рекомендована діагональ | 26" - 55" |
| Стандарти VESA | 100x100 мм, 100х300 мм, 150x100 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x300 мм, 400x300 мм, 400x400 мм |
| Стандарты VESA | 100x100 мм, 100х300 мм, 150x100 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x300 мм, 400x300 мм, 400x400 мм |
| Угол наклона | +15/-15° |
| Угол поворота | немає |
Информация для заказа
- Цена: 928 ₴

