
Кронштейн КВАДО К-30 (VESA200х200)
431 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN5171
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фіксований настінний кронштейн.
Універсальна низькопрофільна фіксована система кріплення з відстанню від стіни - 22 мм.
Сумісний з отворами кріплення: від 30x30 мм до 230x270 мм і всі проміжні значення (підходить для телевізорів, що не відповідають стандартам VESA).
Низький профіль конструкції кріплення робить його практично непомітним.
Кронштейн дуже зручний в установці завдяки простій та надійній конструкції.
Покращена конструкція: розмір отворів кріплення до М8.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип кронштейна | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фіксований |
| Допустимая нагрузка | 50 кг |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Расстояние от стены | 24 мм |
| Рекомендована діагональ | 15" - 32" |
| Стандарти VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Угол наклона | - |
| Угол поворота | немає |
Информация для заказа
- Цена: 431 ₴



