
Кронштейн КВАДО К-67 (VESA800х400)
1 261 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN5250
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настінне кріплення з нахилом.
Призначено для встановлення великих телевізорів та відеопанелей.
Універсально сумісний із стандартом VESA: від 400x400 мм до 800x400 мм, кріплення через гвинти М6 та М8.
Зручна установка: встановлюємо закріплені на телевізорі похилі механізми на пластину, що несе, і закриваємо фіксуючі замки.
Поворотний замок-фіксатор виключає випадкове зісковзування телевізора з кронштейна.
Кронштейн має посилену конструкцію, що дозволяє встановлювати на нього важкі телевізори.
Похилий механізм нового покоління дозволяє регулювати нахил "від руки" та утримувати його без необхідності фіксації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Тип кронштейна | Наклонный |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид кронштейна | похилий |
| Допустимая нагрузка | 45 кг |
| Максимальный стандарт VESA | 800х400 мм |
| Расстояние от стены | 65 мм |
| Угол наклона | +15/-15° |
| Угол поворота | немає |
| Пользовательские характеристики | |
| Рекомендована діагональ | 42" - 63" |
| Стандарти VESA | 400х400 мм, 600х400 мм, 800х400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 261 ₴




