
Настільна лампа Tecro Lumino
785 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN5404
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Три рівні яскравості
Сенсорне управління
Споживана потужність 9 Вт
Температура кольорів 4100 K
Світловий потік 500 Лм
Напруга 175-265 В
Розміри 150х350х150мм
Термін служби 30 000 годин
Матеріал корпусу пластик
Довжина кабелю 1,5 м
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecro |
| Цвет | Белый |
| Тип | Настольная лампа |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Вид | офісна/робоча |
| Віддалене управління | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 150х350х150 мм |
| Голосовое управление | немає |
| Динамік | немає |
| Для дітей | Нет |
| Діммінг | є |
| Ефект розсіяного світла | немає |
| Кольорова температура | 4100 К |
| Крепеж | на підставці |
| Материал | Пластик |
| Мощность | 9 Вт Вт |
| Напряжение | 175-265 В |
| Питание | Сеть |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Таймер | немає |
| Тип лампы | світлодіодна (вбудована) |
| Яскравість (світловий потік) | 500 Лм |
Информация для заказа
- Цена: 785 ₴



