
Кронштейн КВАДО К-255 (VESA400х400)
1 180 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN5435
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
КВАДО К-255 - міцне виносне кріплення, що поєднує в собі елегантний дизайн та надійність.
Кронштейн дозволяє без спеціального інструменту змінювати положення телевізора:
повертати (для ідеального розміщення екрану),
нахиляти (для вибору оптимального кута перегляду),
регулювати по горизонту (дозволяє усунути перекіс телевізора),
рухати екран у різних напрямках, не докладаючи зусиль, забезпечуючи відмінні можливості для налаштування кута перегляду.
Кронштейн є універсальним, підходить для різних діагоналей телевізорів.
Універсальна сумісність із стандартом VESA: від 200х200 мм до 400х400 мм (включаючи усі проміжні).
Легке встановлення телевізора на кронштейн: досить просто встановити закріплені до телевізора опори на пластину, що несе, і зафіксувати гвинтом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид кронштейна | виносний, поворотно-похилий |
| Допустимая нагрузка | 25 кг |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Расстояние от стены | 60 - 400 мм |
| Угол наклона | +12/-12° |
| Угол поворота | 180°/360°/180° |
| Пользовательские характеристики | |
| Рекомендована діагональ | 30" - 53" |
| Стандарти VESA | 200х200 мм, 200х300 мм, 300х300 мм, 300х400 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 180 ₴








