Квадо К-235 - міцне виносне кріплення, що поєднує в собі елегантний дизайн та надійність.
Кронштейн дозволяє без спеціального інструменту змінювати положення телевізора:
повертати (для ідеального розміщення екрану),
нахиляти (для вибору оптимального кута перегляду),
регулювати по горизонту (дозволяє усунути перекіс телевізора),
рухати екран у різних напрямках, не докладаючи зусиль, забезпечуючи відмінні можливості для налаштування кута перегляду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | виносний, поворотно-похилий |
| Допустимая нагрузка | 20 кг |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Расстояние от стены | 60 - 405 мм |
| Рекомендована діагональ | 24" - 42" |
| Стандарти VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Угол наклона | +12/-12° |
| Угол поворота | + 70/- 70° |
Информация для заказа
- Цена: 1 219 ₴



