
Кронштейн Walfix R-263B (VESA100х100)
434 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN5445
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Walfix R-263B - це універсальне настінне кріплення для телевізорів. Дана модель кронштейну Walfix R-263B має 3 ступені свободи, що дозволяє легко здійснювати регулювання нахилу, виносу від стіни і повороту телевізора. Кріплення має характеристики високого рівня, поєднуючи в собі оригінальний дизайн і надійність в експлуатації. Walfix R-263B підходить для більшості телевізорів діагоналлю 14-29 дюймів. Максимальне навантаження на кронштейн дорівнює 15 кг. Чорний колір кріплення Walfix R-263B надає моделі елегантність. Нахил від + 5 до -15 градусів, поворот Walfix R-263B до 180 градусів. Мінімальна регульована відстань від стіни становить 60 мм, а максимальна 185 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Walfix |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | виносний, поворотно-похилий |
| Допустимая нагрузка | 15 кг |
| Максимальный стандарт VESA | 100х100 мм |
| Расстояние от стены | 60 - 185 мм |
| Рекомендована діагональ | 14" - 29" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
| Стандарты VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
| Угол наклона | +5/-15° |
| Угол поворота | 180° |
Информация для заказа
- Цена: 434 ₴

