
Кронштейн Walfix R-323B (VESA200х200)
461 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN5447
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Walfix R-323B - це універсальне настінне кріплення для телевізорів. Дана модель кронштейну Walfix R-323B має 2 ступені свободи, що дозволяє легко здійснювати регулювання нахилу і повороту телевізора. Кріплення має характеристики високого рівня, поєднуючи в собі оригінальний дизайн і надійність в експлуатації. Walfix R-323B підходить для більшості телевізорів діагоналлю 15-42 дюймів. Максимальне навантаження на кронштейн дорівнює 30 кг. Чорний колір кріплення Walfix R-323B надає моделі елегантність. Нахил від + 5 до -15 градусів, поворот Walfix R-323B до 60 градусів. Відстань від стіни становить 60 мм (мінімальна і максимальна)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Walfix |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | виносний, поворотно-похилий |
| Допустимая нагрузка | 25 кг |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Расстояние от стены | 60 мм |
| Рекомендована діагональ | 15" - 42" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х200 мм |
| Стандарты VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х200 мм |
| Угол наклона | +5/-15° |
| Угол поворота | 60° |
Информация для заказа
- Цена: 461 ₴

