
Монітор Asus 32" ProArt PA328CGV 2560x1440, 165Hz, DCI-P3 95%, FreeSync, HDR10 (90LM06R1-B01170)
41 784 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN4248
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ProArt Display PA328CGV – це 32-дюймовий монітор, призначений для професійної творчої роботи з фото-, відео- та іншими мультимедійними матеріалами. Ця модель може похвалитися широким колірним охопленням (100% sRGB / 100% Rec.709), фабричним калібруванням кольору (ΔE <2, CalMAN Verified). Ця модель може похвалитися широким колірним охопленням (95% DCI-P3 та 100% sRGB / Rec.709) і фабричним калібруванням кольору (ΔE <2, CalMAN Verified).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Встроенные динамики | 1 |
| Входы | HDMI(v2.0), DisplayPort 1.4, Earphone Jack, USB-C x 1 (DP Alt Mode), USB-C Power Delivery, USB Hub : 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Габарити (ШхВхТ) | 727.08 x (471.48~601.48) x 245 /з підставкою |
| Диагональ экрана | 32 " /LED |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастність (статична) | 41.66736 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.2, 1хUSB Type-C |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Назначение | для дому та офісу |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Поворотный экран | 1 /(+30° ~ -30°) |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Підтримка сторін | 0.67292 |
| Регулировка по высоте | є |
| Рекомендована роздільна здатність | 2560x1440 |
| Споживана потужність (в роботі) | 26.4 Вт |
| Тип устройства | монітор |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Угол обзора по горизонтали | 178 ° |
| Час реакції | 5 мс /(GTG) |
| Яскравість екрану | 450 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 41 784 ₴









