
Крісло ігрове Defender xCom, Клас 4, 50мм ПУ, чорне (64337)
4 559 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN13532
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Крісло ігрове Defender xCom, Клас 4, 50мм ПУ, чорне
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Defender |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота сидіння (Крісла ігрові) | 42-52 см |
| Додаткові характеристики (Крісла ігрові) | Подушка для шиї, Висота підйому 100 мм, Нахил спинки до 135 ° |
| Клас газліфта (Крісла ігрові) | 4 клас |
| Колір (Крісла ігрові) | Чорний + червоний |
| Максимальне навантаження, кг (Крісла ігрові) | 120 |
| Матеріал коліс (Крісла ігрові) | Пластик |
| Матеріал корпусу (каркас) (Крісла ігрові) | Метал |
| Матеріал оббивки (Крісла ігрові) | Екошкіра |
| Матеріал основи (Крісла ігрові) | Пластик |
| Основа (Крісла ігрові) | Хрестовина з роликами |
| Особливості (Крісла ігрові) | Бічна пітримка спини, Кокпіт |
| Підлокітники (Крісла ігрові) | З підлокітниками |
| Регулювання (Крісла ігрові) | Висота сидіння, Кут нахилу спинки, Жорсткість гойдання, Висота поперекової подушки |
| Розмір коліс (Крісла ігрові) | 50 мм |
| Розміри сидіння (Крісла ігрові) | 52.5х47х6 см |
| Розміри сидіння, см (Крісла ігрові) | 52.5 х 47 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 559 ₴






