Крісло ігрове Defender Energy, Клас 4, 50мм, PU, RGB, чорне
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Defender |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота сидіння (Крісла ігрові) | 42-52 см |
| Додаткові характеристики (Крісла ігрові) | Подушка для шиї, Висота підйому 100 мм, Нахил спинки до 135 °, Керування підсвіткою |
| Клас газліфта (Крісла ігрові) | 4 клас |
| Колір (Крісла ігрові) | Чорний |
| Максимальне навантаження, кг (Крісла ігрові) | 110 |
| Матеріал коліс (Крісла ігрові) | Пластик |
| Матеріал корпусу (каркас) (Крісла ігрові) | Дерево |
| Матеріал оббивки (Крісла ігрові) | Екошкіра |
| Матеріал основи (Крісла ігрові) | Пластик |
| Основа (Крісла ігрові) | Хрестовина з роликами |
| Особливості (Крісла ігрові) | Бічна пітримка спини, Кокпіт, Підсвітка |
| Підлокітники (Крісла ігрові) | З підлокітниками |
| Регулювання (Крісла ігрові) | Висота сидіння, Кут нахилу спинки, Жорсткість гойдання, Висота поперекової подушки |
| Розмір коліс (Крісла ігрові) | 50 мм |
| Розміри сидіння (Крісла ігрові) | 52.5х47х6 см |
| Розміри сидіння, см (Крісла ігрові) | 52.5 х 47 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 811 ₴








