
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS Online 10000VA/10000W, RT 6U, LCD, USB, RS232 (SRT10KXLI)
406 675 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14338
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Онлайнова система захисту живлення з подвійним перетворенням, високою енергетичною щільністю та нарощуванням тривалості автономної роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 112 кг |
| Технические характеристики | |
| Время работы при полной нагрузке | 3.8 мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 220 В, 380 В, 230 В, 240 В, 415 В |
| Діапазон вхідної напруги | 160-275 В |
| Ефективна вихідна потужність | 10000 Вт |
| Захист | захист батарей від глибокого розряду |
| Макс. вихідна потужність | 10000 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 432 х 263 х 715 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | безперервної дії (online) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Час повної зарядки | 90 хв |
| Час роботи при половинному навантаженні | 11.5 хв |
Информация для заказа
- Цена: 406 675 ₴




