
Джерело безперебійного живлення APC BV650I-GR
4 395 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14339
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ДБЖ APC EASY UPS BV 650 ВА, автоматичне регулювання напруги, розетка Schuko, 230 В. ДБЖ оптимального значення з резервним акумуляторним живленням та захистом від навантаження для електроніки та комп'ютерів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 230 В |
| Діапазон вхідної напруги | 170-280 В |
| Ефективна вихідна потужність | 375 Вт |
| Захист | розетки з акумуляторним живленням і захистом від сплесків напруги |
| Макс. вихідна потужність | 650 ВА |
| Назначение | споживчі |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 92 x 165 x 305 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання на батарею | 6 мс /- 10 мс |
Информация для заказа
- Цена: 4 395 ₴



