
Джерело безперебійного живлення Eaton Ellipse PRO, 1200VA/750W, LCD, USB, 8xSchuko (9207-73160)
17 889 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN14341
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ДБЖ Eaton Ellipse PRO 1200 DIN (9207-73160) – сучасне лінійно-інтерактивне джерело. Нова серія джерел безперебійного живлення Eaton Ellipse PRO приходить на зміну популярній раніше серії невеликих по потужності джерел Eaton Ellipse MAX. Невеликі габарити джерела дозволяють розмістити його навіть в самих обмежених умовах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ( unit ) | 2 U |
| Діапазон вхідної напруги | 165-285 В/(регулювання 150 В - 285 В) |
| Ефективна вихідна потужність | 750 Вт |
| Захист | захист телефонної лінії, захист ADSL/XDSL, захист Ethernet, вбудований пристрій захисту від кидків напруги |
| Макс. вихідна потужність | 1200 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 275 x 82 x 390 |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
Информация для заказа
- Цена: 17 889 ₴





