
Джерело безперебійного живлення FSP FP1500, 1500VA/900W, LED, 6xC13 (PPF9000525)
5 891 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN14347
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лінійно-інтерактивний ДБЖ серії FP забезпечує стабільний та надійний захист обладнання. Ідеально підходить для домашнього використання користувачів ПК та малого бізнесу. Для особистого, ігрового та комерційного застосування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FSP Group |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bстановлено батарей | 2 шт /12 В / 9 А*год |
| Діапазон вхідної напруги | 162-290 В |
| Ефективна вихідна потужність | 900 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 1500 ВА |
| Розеток з резервом | 6 шт |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 182 x 130 x 320 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Холодный старт | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 5 891 ₴





