
Джерело безперебійного живлення 2E RE650, 650VA/360W, RM 2U, LCD, USB, 2xSchuko (2E-RE650)
4 471 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN14351
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Через обстріли об’єктів енергосистеми різних міст в Україні запроваджено віялові, аварійні та екстрені відключення електроенергії. Тож будь-якої миті можливе припинення електропостачання й, як наслідок, вимкнення важливої техніки, що може призвести до її пошкодження чи навіть повного виходу з ладу. Врятує в цих випадках джерело безперебійного живлення (ДБЖ) бренда 2Е.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bстановлено батарей | 1 шт /12В / 7 Aг |
| Висота ( unit ) | 2 U |
| Входное напряжение | 162-295 В |
| Ефективна вихідна потужність | 360 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 650 ВА |
| Розеток з резервом | 2 шт /SCHUKO |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 88x308x438 |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Холодный старт | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 4 471 ₴




