
Джерело безперебійного живлення Eaton 5E1200UD 1200VA (5E1200UD)
9 534 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14361
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Джерело безперебійного живлення Eaton 5E1200UD 5E G2 - це надійний і ефективний пристрій, розроблений для захисту електроніки від відключень електроживлення. Цей пристрій ідеально підходить для використання в домашніх умовах, офісах або невеликих бізнес-системах, де забезпечення неперервного живлення є критично важливим.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.37 кг |
| Технические характеристики | |
| Время переключения | 10 мс |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Входное напряжение | 140-300 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 133x180x330 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Защита от перегрузки | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 4 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість батарей | 2 |
| Назначение | споживчі |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 660 Вт |
| Потужність повна | 1200 VA |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Цвет | Чёрный |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 9 534 ₴




