
Джерело безперебійного живлення Eaton 5E G2, 1600VA/900W, USB, 4xSchuko (5E1600UD)
10 446 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14362
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Джерело безперебійного живлення Eaton 5E1600UD 5E G2 - це високоякісний пристрій, спеціально розроблений для надійного захисту підключених електронних пристроїв від відключень електроживлення. Це ідеальне рішення для забезпечення стабільності роботи комп'ютерів, серверів, мережевого обладнання та інших уразливих пристроїв у випадках електричних неполадок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 140-300 В |
| Ефективна вихідна потужність | 900 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 1600 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 330х180х133 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Холодный старт | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 10 446 ₴

