
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS 1000VA/700W, LCD, USB, SmartConnect (SMT1000IC)
36 958 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN14368
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Це ДБЖ APC Smart-UPS призначене для ІТ-фахівців або мережевих адміністраторів для забезпечення безперебійної роботи та безперервності бізнесу. Лінійно-інтерактивне ДБЖ на 1000 ВА забезпечує чисту синусоїдальну напругу для підтримки критично важливої електроніки під час перебоїв в електромережі. Воно оснащене входом IEC 320 C14, 8-ма виходами IEC 320 C13 і 2-ма перемичками IEC.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18.86 кг |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | немає даних |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Время переключения | 6-10 мс |
| Входное напряжение | 151-302 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 171х219х439 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає даних |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Количество выходных розеток | 8 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | немає |
| Кількість IEC-розеток | 8 |
| Кількість батарей | 1 |
| Назначение | комерційні |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 700 Вт |
| Потужність повна | 1000 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | правильна синусоїда |
| Цвет | Чёрный |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 36 958 ₴




