
Джерело безперебійного живлення Eaton 5E700UI, USB (5E700UI)
4 398 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN14372
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Джерело безперебійного живлення 5E G2 з потужністю 700VA/360W - ефективний захисник від переривань напруги. Оснащений чотирма гніздами C13 для підключення різноманітних електронних пристроїв. Забезпечує стабільне та надійне живлення, захищаючи ваше обладнання від можливих електричних аномалій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Діапазон вхідної напруги | 140-300 В |
| Ефективна вихідна потужність | 360 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 700 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 148x100x288 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Холодный старт | 1 |
| Час перемикання на батарею | 10 мс |
Информация для заказа
- Цена: 4 398 ₴




